031-36639920

031-36639921

طراحی سایت رهاب صنعت سپاهان

طراحی سایت رهاب صنعت سپاهان

طراحی سایت رهاب صنعت سپاهان

دسته بندی: طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت صنعتی, نمونه سایت های طراحی شده
آدرس وب سایت : http://rahabsanat.ir/
توضیحات :

شرکت رهاب صنعت سپاهان تولید و عرضه انواع الکترو پمپ، الکترو موتور، الکترو گیربکس، دیزل ژنراتور و… جهت مصارف صنعتی ، کشاورزی و خانگی می باشد.این شرکت ضمن همکاری با تولید کنندگان و کارخانجات معتبر داخلی و واردات کالاهای خارجی با کیفیت و معتبر، پاسخگوی نیازهای متنوع  مشتریان خود در هر سطح و زمینه می باشد. ما بر این باوریم که رضایت و اطمینان خاطر مشتریان، دستاورد گرانقدری است که نه  تنها با همراهی  و پشتیبانی از مشتریان و ارايه خدمات مطلوب به آنان از مرحله تصمیم گیری و انتخاب محصول مورد نظر تا نصب و بهره برداری قابل دستیابی است .لذا ما کیفیت خدمات خود را در تمامی این مراحل تضمیمن می نماییم.

فعالیت های این شرکت شامل موارد زیر می باشد:

1. نمایندگی انحصاری محصولات SILVER  درایران
2. نمایندگی  محصولات صنایع الکتروپمپ رایان – کالپدا در استان اصفهان
3. نمایندگی انحصاری ویبراتورهای OLI ایتالیا
4. نمایندگی انحصاری الکتروپمپ های Yinjia
5. نمایندگی انحصاری الکتروگیربکس های MOTOVARIO
6. نمایندگی انحصاری پمپ های وکیوم، ویبراتور، بلوئر و palma
7.نمایندگی شرکت طراحی و مونتاژ اصفهان سازنده انواع الکترو گیربکس و فروش انواع گیربکس های وارداتی VEM,Nord,Sever,Rossi,Flender,SEW
8. عرضه انواع الکتروموتورهای عمودی و افقی (موتور ژن، جمکو، VEM ،PEM ، Marelli ،(Come و الکترو موتور و الکترو پمپ های کولری.
9.  عرضه انواع الکتروپمپ های گریز از مرکز، االکترو پمپ های شناور، کف کش، لجن کش و پمپ های فشار قوی
10. طراحی و ساخت بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

شرکت رهاب صنعت دارای سایتی برای راحتی مشتریان عزیز می باشد که می توانند تمام محصولات و اطلاعات درباره ی محصول را مشاهده کنند.

طراحی سایت شرکت رهاب صنعت نمونه ای از طراحی سایت صنعتی می باشد که توسط طراحان حرفه ای شرکت طراحی سایت عصرآسیا طراحی گردیده است.

این سایت دارای محیطی زیبا و کاربر پسند است و همچنین دارای محیطی با مدیریت ساده می باشد که کاربر می تواند تمام محصولات خود را به راحتی ویرایش، حذف یا اضافه کند.

برخی نمونه کارها