031-36639920

031-36639921

طراحی سایت لوازم خانگی بلاد

طراحی سایت لوازم خانگی بلاد

طراحی سایت لوازم خانگی بلاد

دسته بندی: طراحی سایت صنعتی, نمونه سایت های طراحی شده
آدرس وب سایت : http://beladcompany.ir/
توضیحات :

سایت لوازم خانگی بلاد یک نمونه طراحی سایت صنعتی می باشد که توسط شرکت طراحی سایت عصرآسیا طراحی گردیده است.

به لطف خداوند متعال و تلاش‌های شبانه‌روزی،  لوازم‌خانگی بلاد، افتخار 45 سال مهمانی  در منازل ایرانیان را دارد. بلاد در سال‌های اخیر با بهره‌مندی از افراد متخصص و باتجربه توانسته است چشم‌اندازی روشن را برای آینده‌ی صنعتی رقم زند و تحولات برجسته و مفیدی را در محصولات خود ارائه نماید. تلاش همیشگی گروه بر این بوده که در کنار تولید محصولات باکیفیت، پشتیبانی رضایت‌بخشی را ارائه کند. در این راستا کارشناسان ما از ساعت 8 صبح الی 4 بعدازظهر آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره و خدمات هستند. امروز شرکت بلاد تنها مجموعه‌ی مدرن صنعتی در اصفهان نیست اما دانشگاهی است که هرروز سازندگی بهتر را از دیگران می‌آموزد تا همچنان امین مردم باشد و این دستاورد باارزش و گران‌بهای خود را چون گذشته برافراشته سازد. در بازار گسترده‌ی امروز تولید محصولات با بالاترین کیفیت، نیازمند برنامه‌ریزی مدرن با شرایط استوار و میل به پیشرفت همیشگی است. گروه بلاد برای جلب رضایت مشتری و رقابت در بازارهای بین‌المللی همواره در جهت ارتقا کیفیت محصولات خود در تلاش است. امید است توانسته باشیم گامی در راستای پیشرفت کشور عزیزمان ایران برداشته باشیم.

مشتریان گرامی می توانند تمام محصولات با توضیحات و ویژگی های آنها مشاهده کنند و محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

در سایت لوازم خانگی بلاد می توانید مقالاتی در رابطه با محصولات موردنیازتان مطالعه کنید. شما با مطالعه ی این مقالات راحت تر می توانید محصول با ویژگی های موردنیازتان انتخاب کنید و مسلما با مطالعه، انتخاب بهتری انجام خواهید داد.

با طراحی سایت برای کسب و کارتان مشتریان شما خیلی راحتتر با شما ارتباط برقرار می کنند و راحتتر می توانند محصولشان را خریداری کنند.

برخی نمونه کارها