031-36639920

031-36639921

ساخت سایت

ساخت سایت

در عصر حاضر که دنیای اینترنت و فناوری اطلاعات است و هر فردی که به دنبال کار خاص یا اطلاعاتی در رابطه با هر موضوعی است در دنیای مجازی به دنبال آن می گردد.

به دلیل اینکه امروزه همه ی افراد برای هر کاری به اینترنت روی آورده اند هرکسی که می خواهد در کسب کار خود در هر زمینه ای که هست موفق باشد، به دنبال جایگاهی برای ثبت کسب و کارش در اینترنت است.

یکی از راه های دیده شدن و موفق بودن کسب و کار در دنیای مجازی و اینترنت ساخت سایت است.

البته طراحی سایت راه اول دیده شدن در اینترنت است.

اینکه سایت چگونه طراحی شود و همچنین در صفحات اول گوگل دیده شود از پارامترهای مورد توجه در ساخت سایت است.

شرکت های طراحی سایت روش های مختلفی برای ساخت سایت استفاده می کنند که هرکدام از این روش ها خصوصیات، مزایا و معایب خاص خود را دارد.

دو روش کلی طراحی سایت:

1-     استفاده از کدنویسی های اختصاصی شرکت ها

2-   استفاده از cms های آماده که توسط گروه ها و یا کمپانی های خارجی طراحی گردیده و به صورت اپن سورس و رایگان در دسترس عموم قرار میگیرد.

کسانی که قصد ساخت سایت برای کسب و کار خود، معرفی خود در بازار کار یا هر موضوع دیگر را دارند باید به این نکته توجه کنند که به شرکتی مراجعه کنند که دارای اعتبار لازم در این زمینه و همچنین دارای نمونه کارهای مختلف و متنوع باشد و همچنین پشتیبانی لازم را برای شما انجام دهند.

شرکت ما شرکتی است که دارای تجربه چندین ساله در زمینه ساخت سایت است و همچنین دارای نمونه کارهای متعدد در زمینه های مختلف است.اگر قصد سفارش برای طراحی سایت دارید می توانید نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.

یکی از پارامترهای دیگری که مورد توجه درخواست کنندگان طراحی سایت است موضوع قیمت می باشد. شما باید به دنبال شرکت طراحی سایتی بگردید که مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت را به شما می گوید.ساخت سایتنکته ی دیگری که در بحث طراحی سایت وجود دارد و هم چنین به گونه ای مهمترین موضوع در بحث ساخت سایت است بحث سئو است.

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میباشد.یا به عبارت ساده تر رعایت کردن مواردی است که باعث می شود سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل کار ساده ای نیست و ظرف مدت یک یا دو ماه هم انجام نمی شود.این کار نیازمند یک برنامه بلند مدت است.

شرکت عصر آسیا یکی از شرکت های ساخت سایت است که در زمینه سئو سایت در اصفهان از قویترین و باتجربه ترین شرکت هاست.

نکاتی که برای سئو سایت باید رعایت شود عبارتند از:

  • استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با سایت
  • به کاربردن کلماتی کوتاه و با معنی در تگ Title
  • در تگ meta از description استفاده شود.
  • برای عکس ها از مشخصات Alt و Title استفاده کنید.
  • در صفحات سایت از لینک استفاده کنید.
  • سئو بیرون صفحه هم وجود دارد که شامل ارتقاهایی است که در خارج از وب سایت انجام می شود.

سئو سایت

در بحث سئو هزینه به صورت مشخص و ثابت نیست و برای هر فعالیت و کاری متفاوت است ولی در هر موضوع فعالیتی که رقابت بیشتر باشد قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل هزینه بیشتری دارد.

برای گرفتن مشاوره در بحث ساخت سایت و سئو و سفارش برای طراحی سایت با شرکت عصر آسیا تماس بگیرید.