031-36639920

031-36639921

شرکت طراحی سایت عصر اسیا با تجربه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب جهت شرکتهای مختلف آماده ارائه خدمات در قزوین می باشد.

طراحی سایت در قزوین

طراحی وب سایت قزوین

داشتن یک وب سایت فعال و سریع با گرافیک متناسب و بهینه از ضروریات کار شرکت عصر آسیا است.

از آنجاییکه تخصص اصلی ما طراحی سایت ویژه شرکتها و صنایع مختلف میباشد میتوانیم به شرکتهای مختلفی که در قزوین در این زمینه ها فعال هستند کمک کنیم.

ادامه مطلب
طراحی سایت

 واحد طراحی سایت شرکت عصر آسیا در قزوین

شرکت طراحی سایت عصر اسیا با تجربه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر وب جهت شرکتهای مختلف اقدام به راه اندازی واحد طراحی سایت در قزوین نمود. استان قزوین با دارا بودن ۸ شهرک صنعتی به نام‌های البرز، لیا، کاسپین، آبیک، حیدریه، آراسنج، خرمدشت، حکیمیه و نیز ۳ ناحیه صنعتی به نام‌های نیکوییه، الموت و بویین زهرا و ضمن فعالیت بیش از ۸۰۰ شرکت صنعتی،به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی کشور محسوب می‌شود. اکثر این شرکتها و صنایع تولیدی نیازمند معرفی محصولات و خدمات خود در کشور هستند یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغات در بازار کنونی اینترنت میباشد آنها میتوانند از اینترنت به عنوان بهترین و قویترین رسانه جهت معرفی خود استفاده کنند. یکی از بهترین و هدفمندترین روشها جهت معرفی شرکتهای صنعتی به همدیگر موتورهای جستجو مخصوصا گوگل میباشد.شرکتها و سازمانهای مختلف میتوانند جهت تامین نیازها و تجهیزات خود از اینترنت به عنوان راهنما استفاده کنند و به راحتی شرکتهای مختلف با زمینه کاری های متفاوت را در سرتاسر ایران بیایند. برای اینکه یک واحد صنعتی بتواند در فضای مجازی به صورت هدفمند خود را معرفی کند در مرحله اول نیازمند یک وب سایت میباشد که در ان بتواند محصولات و خدمات خود را معرفی کرده و حتی رزومه کاری و نمونه کارهای خود را در آن نمایش دهد.داشتن یک وب سایت فعال و سریع با گرافیک متناسب و بهینه از ضروریات کار است. از آنجاییکه تخصص اصلی ما طراحی سایت ویژه شرکتها و صنایع مختلف میباشد میتوانیم به شرکتهای مختلفی که در قزوین در این زمینه ها فعال هستند کمک کنیم. سوالی که در ذهن اکثر شرکتها وجود دارد این است که برای طراحی سایت باید از کجا شروع کنند؟ چگونه مطالب را جمع آوری کنند؟چه مطالبی باید در سایت قرار بگیرد و … تجربه چندین ساله ما در زمینه طراحی سایت شرکتهای صنعتی میتواند در این زمینه به آنها کمک کنید. ما کلیه مراحلی که برای طراحی یک وب سایت نیاز میباشد را به آنها آموزش میدهیم و مرحله به مرحله آنها را کمک میکنیم تا بتوانند صاحب یک وب سایت خوب و کاربردی شوند. پس از طراحی سایت میبایست این وب سایت در معرض  دید قرار بگیرد برای اینکه وب سایت دیده شود میباست آن سایت در سرچهای گوگل دیده شود در واقع برای اینکه وب سایتی دیده شود باید در معرض جستجوی کاربران اینترنت قرار گیرد. در این مرحله تیم تخصی تجارت الکترونیک ما با ارائه مشاوره های دقیق از هر کسب و کار ، آن ها را راهنمایی میکند که چگونه بتوانند کسب و کار خود را در دنیای اینترنت رونق دهند و اینکه چگونه میتوانند محصول خود را به تمام ایران و یا حتی خارج از مرزها بفروشند قزوین به عنوان یکی از مراکز صنعتی در ایران پتانسیل بسیار خوبی جهت ارائه خدمات به کلیه مناطق ایران دارد.هدف ما این است که بتوانیم واحد های صنعتی و تولیدی این شهر صنعتی را به نحو شایسته به همه جای ایران معرفی کنیم. حضور در مکان شرکت ها ، ارائه مشاوره در حوزه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت و راه اندازی کسب و کارها در دنیای اینترنت از جمله فعالیتهای ما در شهر قزوین میباشد.