031-36639920

031-36639921

طراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت حرفه ای

سایت های حرفه ای چه سایت هایی هستند؟؟

سایت هایی که محصولات زیادی برای فروش و یا معرفی داشته باشند

سایت هایی که نیازمند درگاه های پرداخت اینترنتی باشند

سایت هایی که نیاز به تعامل زیاد با کاربران خود هستند به طور مثال کاربران در این نوع از وب سایت ها میتوانند ثبت نام کنند ، ثبت سفارش انجام دهند ، با کاربران دیگر گفتگو کنند و نظرات خود را در مورد محصولات متعدد ارائه دهند.

این نوع از وبسایت ها را میتوان به دو دسته کلی زیر تقسیم بندی کرد

1-  سایت های فروشگاهی که جهت فروش محصولات استفاده میشود.این نوع از سایت ها برای مشاغلی مناسب میباشد که از تعدد محصولات و خدمات برخوردار هستند و بخواهند سیستم فروش اینترنتی محصولاتشان را در اینترنت راه اندازی کنند.

در زیر میتوانید چند نمونه از این وب سایت ها را مشاهده کنید.

سایت نقره      سا یت صنعتی زفره

سایت بارمان      khaneesfahan

2-   سایت هایی که در آنها یک سری تعاملات و ارتباطات خاص با کاربران برقرار میگردد و سایت به عنوان یک نیروی انسانی برای آن شرکت یا سازمان عمل کرده و بار نیروی انسانی آن سازمان را کاهش میدهد.برای روشن تر شدن موضوع نظر شما را به یک مثال در این رابطه جلب میکنیم.

وب سایت یک آموزشگاه را در نظر بگیرید که در آن کلیه دوره های آموزشی معرفی شده است و مراجعان میتوانند سرفصل کلیه دروس را از طریق سایت مطالعه کرده و همانجا دوره آموزشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت نام کنند.همچنین پرداخت هزینه ها نیز در وبسایت انجام میگیرد.

پس از ثبت نام افراد میتوانند جزوات آموزشی مربوط به رشته ای که در آن ثبت نام کرده اند را نیز از طریق رمز و پسور مخصوص به خودشان دریافت کنند.

طزاحی سایت عصر اصفهان    سایت هات ناز

khaneesfahan         

شرکت عصر آسیا مجری طراحی سایت های حرفه ای در اصفهان تاکنون توانسته است سایت های مختلفی را در اصفهان به همشهریان عزیز تحویل دهد.

جهت مشاهده سایر طراحی ها بر روی عبارت نمونه سایتهای طراحی شده در اصفهان کلیک کنید